GALERIE ZEZULA
Aukční dům ZEZULA
CS EN EN/CN DE Přihlášení

AukceAukční katalogArchivVolný prodejAukční důmHledání
Aukce | Autoři a značky | Výsledkové listy
Grafika, tisky | Malba | Nábytek, hodiny, textil | Asiatika | Sklo | Keramika | Varia

Archiv 16. aukce – Josef Švarc

   A16/434

Josef Švarc

Mísa s bodláky. Čechy, Světlá nad Sázavou, J. Švarc, 70. léta 20. století. Mísa z vrstveného čirého a fialového olovnatého křišťálu, zdobená dekorem bodláčí, provedeným technikou hluboké řezby kamenem. Návrh i provedení je dílem J. Švarce ze Světlé nad Sázavou. Stav A, průměr 27 cm, značeno rytou autorskou značkou na obrubě mísy "Švarc".

Vyvolávací cena: 6.000,- Kč

Prodáno

Sklo >>

nahoru  |  úvod  |  kontakt  |  napište nám Art+ databáze aukčních výsledků
© Aukční dům ZEZULA  |  WEBaction 2002-2016  |  Aktualizace 23.08.2016